Nasze samochody

PRZYCZEPA - Duża solidna przyczepa produkcji niemieckiej, z siodlarnią, plastikowym dachem, jasna w środku. Możemy ją doczepić do każdego z samochodów.

MERCEDES SPRINTER - Samochód ten posiada nową specjalistyczną zabudowę przeznaczoną do przewozu dwóch koni. W przedziale dla koni podłoga wykonana jest z bezpiecznej antypoślizgowej i antywstrząsowej wylewki gumowej.

Bezpieczny i niski trap ułatwia załadunek koni.

Duża przestrzeń bagażowa umożliwia zabranie łącznie z końmi sprzęt jeździecki paszę czy siano.

Oprócz kierowcy samochodem mogą podróżować 2 osoby.

Do dyspozycji jest również kufer z boku samochodu na rzeczy osobiste.

Nasza firma ma przyjemność zaoferować Państwu niezwykle nowoczesną usługę stojącą na najwyższym poziomie jaką jest przewóz koni przeprowadzany za pomocą najnowocześniejszych samochodów do transportu koni. Nasze samochody to najnowocześniejsze modele wyposażone we wszelkie udogodnienia, by wasz koń odbył komfortową i niestresującą podróż bez żadnych przykrych wypadków. Samochody do transportu koni powinny być wyposażone w niezawodną antypoślizgową nawierzchnię, która sprawi, że wasz koń podczas transportu pozostanie na swoim miejscu, nie dojdzie do przewrócenia się zwierzęcia, a co za tym idzie, do żadnych otarć czy zwichnięć.

Kolejną istotną rzeczą, jaką powinny posiadać samochody do przewozu koni są specjalistyczne przegrody, które sprawiają, że koń nie może się o nie obijać, ale też ma dość miejsca, by wygodnie odbyć podróż d wskazanego miejsca. Nasze samochody wyposażone są także w kamery, których zadaniem jest stały nadzór nad zachowaniem zwierzęcia i reagowaniem w przypadkach, w których koń zachowywałby się niecodziennie. Samochody wyposażone są także w termometry mierzące temperaturę podczas całego transportu jak również w nienagrzewające się dach, których ze wszystkich tych rzecz jest być może aspektem najważniejszym. Posiadamy także niezbędny ekwipunek, taki jak specjalne ochraniacze na ogon oraz kończyny konia, by nie był w stanie wyrządzić sobie krzywdy podczas transportu. Tym jednak, co sprawia, że nasze samochody do transportu koni są niezawodne, są nasi przewoźnicy, którzy dzięki latom praktyki oraz odbytym specjalistycznym kursom są najwyższej klasy specjalistami, którym z czystym sercem można powierzyć swojego konia. Transportkoni24.pl to firma, której można zaufać.

W naszych samochodach jest także miejsce na sprzęt jeździecki oraz na paszę i wodę dla Państwa koni. Jesteśmy najlepiej przygotowaną firmą na polskim rynku i dołożymy wszelkich starań, by tak pozostało. W razie jakichkolwiek pytań, proszę dzwonić do nas lub skorzystać z naszego adresu mailowego. Dzięki naszym samochodom do transportu koni, wasi pupile mogą czuć się bezpieczni. Sprawdźcie naszą ofertę już dziś i cieszcie się niedrogim sposobem na przetransportowanie waszego konia w godnych warunkach.