Historia z życia wzięta…

Zawody jeździeckie zbliżały się wielkimi krokami, a mój przewóz koni zawiódł. Zadzwonili do mnie, że nie będą w stanie zrealizować mojego zlecenia ponieważ źle obliczyli ilość swoich koniowozów i dla mojego konia nie starczy już miejsca. Zawsze myślałem, że przewóz koni warszawa odbywa się indywidualnie tak, by w każdym pojeździe jednocześnie podróżował tylko jeden koń.

Okazało się, że w firmie, która mnie wystawiła, nie był to standard, a konie przewożone były trójkami. Każdy przecież wie, że dla konia transport jest niezwykle stresującą czynnością i nie powinno się ich narażać na dodatkowy stres wywołany towarzystwem innego konia. No, ale o tym mój niedoszły przewoźnik widać nie wiedział. Zacząłem w pocie czoła przeszukiwać internet, w końcu do zawodów zostało kilka dni, a znalezienie pewnego przewozu koni na terenie Warszawy nie jest taką prostą rzeczą, jak mogłoby się zdawać. Przeszukałem masę stron, aż trafiłem na transportkoni24.pl. Napisałem do nich drogą mailową i ku mojemu zaskoczeniu, odpisali już po około godzinie. Umówiliśmy się, że za dwa dni przyjadą pod wskazaną przeze mnie stajnię i zabiorą mojego konia pod wskazany adres. Pamiętając, jakie standardy reprezentowała sobą poprzednia firma, byłem pełny obaw, że mój koń nie będzie miał zapewnionej odpowiedniej opieki oraz, że transport nie będzie stał na najwyższym poziomie.

Minął jeden, pełen troski dzień, a następnego dnia pojechałem pod umówioną stajnię. Okazało się, że firma transportkoni24.pl dysponuje najnowocześniejszym koniowozem, jaki w życiu widziałem. Kierowca był osobą bardzo kompetentną. Zapewnił mnie, że mój koń będzie przewożony w najlepszych warunkach, jakie są możliwe. Przekonał mnie też, że będzie dokładał wszelkich starań by mój koń odbył tę podróż bez nadmiernego stresu. Pokazał mi także certyfikat, który posiada firma przewożąca konie w warszawie. Było tam napisane, że posiadają oni wszelkie potrzebne zezwolenia oraz szkolenia, by w luksusowy sposób przewozić konie. Uspokoił mnie. Powierzyłem mu swojego konia. Załadował go na koniowóz, a niedługo potem odebrał konia w umówionym miejscu. Firma transportkoni24.pl, to najlepszy sposób na transport konia na terenie warszawy. Polecam z czystym sercem.